Wirtualne spacery 3D

WIRTUALNY SPACER MATTERPORT 3D

JAK WIRTUALNY SPACER 3D MOŻE POMÓC W SPRZEDAŻY?

Znaczna część ofert na portalach ogłoszeniowych jest przygotowana w sposób chaotyczny. Źle wykonane zdjęcia, często słabej jakości aparatem telefonu – nie ukazują przestrzeni mieszkania, ani tym bardziej nie zachęcają do umówienia się na rzeczywistą prezentację.

Wirtualne spacery 3D Matterport znakomicie prezentują wnętrza, umożliwiają potencjalnym klientom wcześniejsze zapoznanie się ze stanem nieruchomości i rozkładem pomieszczeń. Dodatkowo prezentacja w formie spaceru 3D zaoszczędzą Twój cenny czas dlatego, że zmniejszy się liczba osób niezdecydowanych chcących oglądać mieszkanie.

JAK WYGLĄDA PRZEBIEG

WYKONANIA WIRTUALNEGO SPACERU 3D?

Skanowanie przestrzeni

Skanowanie wnętrz

Fotograf za pomocą kamery Matterport Pro 3D wykonuje zdjęcia i skanuje przestrzeń w celu jej dokładnego odtworzenia w trójwymiarze. Zeskanowane miejsca łączą się w całość. Model 3D zawierać będzie wszystkie zeskanowane poziomy.

Wysyłanie do chmury obliczeniowej

Wysyłanie do chmury

Model 3D zostaje wysłany do tzw. chmury,  w której bardzo wydajne komputery i zaawansowane technologicznie algorytmy przetwarzają zeskanowane zdjęcia i dane. W ciągu 24 godzin Twój spacer 3D będzie gotowy do opublikowania.

Udostępnianie na różnych urządzeniach

Udostępnianie

Gotowe, teraz możesz udostępnić Twój piękny i szczegółowy spacer 3D. Całość będzie utrzymywana na bezpiecznych serwerach Matterport Cloud. Materiał z łatwością można również użyć jako film prezentacyjny.  Przekonaj się jakie to proste.

JUŻ DZIŚ W TWOIM DOMU

TECHNOLOGIA Z DOLINY KRZEMOWEJ

Kamera Matterport została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, aby robić zdjęcia całej otaczającej ją przestrzeni. Urządzenie skanuje ponad 50,000 punktów na sekundę w celu wiernego odtworzenia wnętrz w trójwymiarze. W związku z tym technologia ta w znaczącym stopniu przeważa nad zwykłymi wycieczkami 2D oferowanymi przez innych fotografów. Wirtualne spacery 3D Matterport™ to najnowocześniejsze narzędzia marketingowe, szczególnie w branży obrotu nieruchomościami, ale także budownictwa, hotelarstwa czy turystyki. Spacery wirtualne Matterport 3D zdecydowanie biją konkurencyjne rozwiązania na głowę!

Przenieś rzeczywistość do w pełni wciągających spacerów 3D, które już dziś prezentują nieruchomości na całym świecie. Przekonaj się sam, że wirtualne spacery dają poczuć jakbyś tam był na prawdę.

JAK DŁUGO TRWA SESJA ZDJĘCIOWA?

Długość trwania sesji zdjęciowej przy spacerach do 100 m2 to około 60 min. Przy większych nieruchomościach zrobienie zdjęć może zająć ok. 2 godziny. Wszystko zależy od ilości pomieszczeń, światła, pogody i innych (np. potrzeby przenoszenia rzeczy). Warto pamiętać, iż najlepsze efekty można uzyskać przy świetle dziennym.

WIRTUALNE SPACERY 3D MATTERPORT

CENNIK

Oferujemy wiele wariantów dopasowanych do Twoich potrzeb, czy to w przypadku biur nieruchomości czy osób prywatnych. Lubimy wyzwania, bez względu jak duża jest Twoja nieruchomość podejmiemy się ciekawych projektów. Podane ceny Brutto. Rodzaje pakietów:

BASIC
600zł
powierzchnia do 100m²
MEDIUM
700zł
powierzchnia do 150m²
LARGE
900zł
powierzchnia do 200m²
MAX
?
powierzchnia ponad 200m²

KONTAKT

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o usługach – chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, poprzez email lub telefonicznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Adres:

ul. Henryka Rodakowskiego 1/1
71-345 Szczecin, Zachodniopomorskie

Telefon:

+48 518 763 416
+48 662 108 327

Godziny otwarcia:

Pon-Pt 9:00 – 18:00
Sob 10:00 – 14:00