Filmy i zdjęcia z drona

Filmy i zdjęcia z drona

Widok z lotu ptaka

Wizualna atrakcyjność jest czynnikiem, który ma kluczowe znaczenie przy zakupie nieruchomości. Zdjęcia i filmy z drona pozwalają na przedstawienie miejsca z zupełnie innego poziomu. Zdjęcia nieruchomości z drona przykuwają uwagę oglądających. Dron doskonale ukazuje obiekt, podkreślając jego dodatkowe walory np. powierzchnię, położenie, sąsiedztwo. Oferty nieruchomości zawierające zdjęcia i filmy z drona sprzedają się szybciej!

Zdjęcia z powietrza

Fotografujemy w 16 Megapikselach. Zdjęcia poddajemy wstępnej obróbce graficznej oraz kompresji. Istnieje możliwość zaznaczenia granic działki, drogi dojazdowej lub powierzchni.

Filmy z drona

Nagrywamy w 4K Ultra HD przy użyciu kamery ZENMUSE X3. Zajmujemy się montażem filmów. Na życzenie klienta podkładamy ścieżkę dźwiękową lub napisy.

USŁUGI Z DRONA

CENNIK

Dron DJI Inspire

Oferujemy usługi z drona od zwykłych zdjęć do filmowej produkcji, zawsze dopasowane do Twoich potrzeb. Przekonaj się, że współpraca z nami się opłaca!

KONTAKT

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o usługach – chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, poprzez email lub telefonicznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Adres:

ul. Henryka Rodakowskiego 1/1
71-345 Szczecin, Zachodniopomorskie

Telefon:

+48 518 763 416
+48 662 108 327

Godziny otwarcia:

Pon-Pt 9:00 – 18:00
Sob 10:00 – 14:00